Jest to tłumaczenie wykonane przez Katarzynę Sypniewską. Fragment Książki Dr Rauni Kilde “Bright light on black shadows”

Z XVI rozdziału ksiązki Rauni Kilde o METODACH PRACY TAJNYCH SŁUŻB I WYWIADU WOJSKOWEGO
“Bardzo niewielu odważa się o tym mówić – są oni skutecznie uciszani przez Organizację, a często uciszani na dobre, poprzez wypadki, „samobójstwa”, otrucie itp. oszustwo jest nazwą tej gry.
Wszyscy biedni rekruci są oszukiwani.
Gdy zgadzają się, by pracować dla Organizacji, nieświadomie rezygnują ze swojej wolności i staja się targetami kontroli umysłu i doświadczeń na ludziach przeprowadzanych przy użyciu pól elektromagnetycznych, gazów i chemikaliów. Ich zdrowie będzie stopniowo podupadać, a oni nie będą wiedzieli dlaczego.
Lojalność względem Organizacji jest wszystkim. Nigdy nie będą mogli jej opuścić i pozostać przy życiu. Musza mieć kryminalna mentalność od samego początku. Uczciwi ludzie nie potrafią żyć terroryzując niewinnych ludzi – dla bezpieczeństwa narodowego lub z powodu jakiegokolwiek kłamstwa, jakim karmieni są na początku, aby ich zwerbować.
Rekruci i żołnierze nie mają zielonego pojęcia, dlaczego maja sabotować swoich byłych przyjaciół, którzy stali się targetami.
Muszą być ślepo posłuszni.
Nie wiedza, że tak naprawdę zostali wciągnięci w wojnę psychologiczną po to, by łamać ludzi i doprowadzać ich do samobójstwa lub morderstwa.
Grają swoją niewielką rolę i nie znają pełnego obrazu sytuacji.
Są częścią potężnej, morderczej grupy. Terroryzują osoby, które są targetami, poprzez telefony i faksy, wydzwanianie po nocach, zawieszanie rozmowy po odebraniu telefonu. Kradną maile targeta. Rekruci na poczcie mogą kraść, otwierać i niszczyć zarówno przychodzące jak i wychodzące maile.
Zrekrutowani sąsiedzi, którzy wcześniej byli przyjaźnie nastawieni, staja się wrogo usposobieni i izolują targeta. Sabotują i terroryzują, niszczą wszelkie elektryczne urządzenia, samochody, kosiarki do trawy, motorowery itd. Kradną elektryczność, a ich rachunki elektryczne doliczane są do telefonu targeta.
W ten sposób kryminalność opłaca im się od początku. Pokazując w ten sposób swoją lojalność wobec organizacji, nie zdają sobie sprawy, ze jednocześnie staja się kryminalistami.
Gdy nie będą już potrzebni, można ich łatwo wykluczyć z cotygodniowych meetingów w ich „bezpiecznych domach”. Mogą być skazani, gdy zajdzie taka potrzeba”.
(przyp. tłum. tłumaczenie własne (Katarzyna Sypniewska), nieautoryzowane fragmentu książki Rauni Kilde “Bright light on black shadows”).

Jestem Targetem od urodzenia i ci co mnie nękają nawet nie wiedzą w jak szatańskiej organizacji uczestniczą. Jestem nękany zarówno na planie fizycznym ale również na planie astralnym… NAMASTE